Over Orange Cabins & Rental Group.

Dé expert in tijdelijke ruimten.

Orange Cabins & Rental Group met een missie.

Orange Cabins & Rental Group wil met haar dochterondernemingen bewerkstelligen dat er voor jou altijd een oplossing is in tijdelijke huisvesting. Of het nu gaat om een tijdelijke schoolgebouw, een sanitaire unit of een mantelzorgwoning, wij zorgen ervoor dat je de ruimte krijgt die noodzakelijk voor je is. Wij denken graag met je mee.

Maak direct een afspraak
Voor elke vraag een oplossing

Wij bieden zowel nieuwe als gebruikte units aan.

Maatwerk is altijd mogelijk

Wij hebben ervaren vakmensen die aan de slag gaan met uw maatwerk project.

Snelle offerte en levering

Door korte (1 op 1) lijnen en een grote voorraad kunnen wij altijd snel leveren.

Trots op onze teams :-)

Maak kennis met
Orange Cabins & Rental Group.

Stan van de Ven

Productiemedewerker

info@deschans.com
Lucas Pinkowski

Productiemedewerker

info@deschans.com
Rocky

Chief Happiness Officer

info@orangecabins.nl
Maartje de Feijter

Accountmanager

maartje@ditisplek.nl
Nathan Robin

Productiemedewerker

info@ditisplek.nl
Warren Daniels

Productiemedewerker

info@ditisplek.nl
Dre Aarts

Productiemedewerker

info@ditisplek.nl
Marco Bos

Voorman

marco@ditisplek.nl
Harold Zeebregts

Tekenaar

harold@thuisaanhuis.com
Sander van Peer

Procesmanager

sander@orangecabins.nl
Ewoud Magielse

Werkvoorbereider/projectmanager

ewoud@thuisaanhuis.com
Maaike Prins

COO

maaike@orangecabins.nl
Jean Paul Kouters

CEO/founder

jeanpaul@orangecabins.nl
Vacature

Financieel medewerker

Nick Nijenhuis

Medewerker productie - allround timmerman

info@thuisaanhuis.com
Julian Kleiman

Medewerker productie - elektricien / loodgieter

info@thuisaanhuis.com
Richard de Bruijn

Meewerkend voorman

richard@thuisaanhuis.com
Reinout Pouw

Accountmanager

reinout@ditisplek.nl
Wessel Suijkerbuijk

Accountmanager/marketing manager

wessel@thuisaanhuis.com
Niels Rombouts

Productiemedewerker

info@ditisplek.nl
Martin Bogers

Productiemedewerker

info@ditisplek.nl
Ben van Helden

Productiemedewerker/servicemonteur

info@ditisplek.nl

Ben jij ook klaar voor een baan op een leuke plek?

We maken graag kennis met je.
Bekijk onze vacatures